Спортивні секції академії та дозвілля студентів кафедри

      В академії діють наступні спортивні секції: регбі, волейбол, баскетбол, футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, аеробіка, шахи. Відвідувати секції може будь-який бажаючий студент по власному, зручному для нього графіку. Відвідування спортивних секцій звільняє від занять фізичною культурою й залік по даному предмету Ви одержуєте від Вашого тренера, який веде секцію, у якій Ви займаєтеся.

      Команда регбі академії УІПА проводить регулярні тренування на стадіоні академії, бере участь у змаганнях і посідає призові місця. Стати гравцем команди може кожний бажаючий для цього потрібно підійти на кафедру фізичного виховання та розповісти про своє бажання викладачу.

dosug4

        Команда по спортивній аеробіці проводить тренування на базі спортивного залу академії й у гуртожитку, бере участь у змаганнях і посідає призові місця, вражаючи суддів своїми номерами. Стати учасником команди по спортивній аеробіці може кожний бажаючий студент.

dosug7

У зимовий час заняття по фізичній культурі проводяться в басейні. 40 хвилин, 2 рази в тиждень – мрія будь-якого студента, який любить плавати. Пари фізичного виховання звичайно стоять у розкладі останніми, тому не потрібно переживати, що Ви спізнитеся на наступну пару.

dosug5

        Два рази за навчальний рік (кожний семестр) у рамках академії проводиться день здоров’я або як ми його ще називаємо – спартакіада. Свіже повітря, дружний колектив, усе це позитивно впливає на наших студентів, додаючи їм сил і здоров’я. Спартакіада проводиться по всіх спортивних іграх серед факультетів за першість академії. Переможці нагороджуються грамотами й медалями.

dosug3 IMG_7941

 

Також уже який рік веселить студентів команда КВК, відома як в академії, так і за її межами. Щороку команда КВК УІПА проводить ігри серед студентів академії 1-2 курсів. У цих іграх бере участь і наша кафедра. Після проведення гри кращі веселі й спритні студенти запрошуються в команду академії.

dosug6

Кожний семестр куратори груп організують разом зі студентами відпочинок на природі

IMG_7870 20141008_143824

й відвідують культурні заходи в місті й за його околицями.

20141008_144615 4

 

Экскурсия в Дробицкий Яр
Екскурсія в Дробицький Яр
     Так само не залишається без уваги й художня творчість студентів. Регулярно проводяться конкурси стенгазет на різну тематику. Кращі роботи заохочуються преміями від керівництва академії. Студенти нашої кафедри постійно радують прекрасними стінгазетами й часто посідають призові місця.

dosug2

          А ось так відпочивають студенти поза стінами академії на найбільшій площі Європи, на якій міські влада регулярно проводять концерти за участю відомих як українських так і закордонних груп і виконавців. Часто масові гулянки закінчуються грандіозним салютом.

dosug1